Чай

Чай — приємний, освіжаючий напій. Він втамовує , спрагу, бадьорить. Чай містить від 2 до 3 процентів кофеїну — тонізуючої речовини, що збуджує діяльність серця і нервової системи. Однак захоплюватися і вживати без міри чай не слід, бо це може викликати легку збуджуваність, неспокійний сон, прискорене серцебиття і порушення травлення.

Щоб одержати смачний ароматний чай, треба його вміло заварювати. Перш за все сухий чай заливають окропом у фарфорових чи фаянсових чайниках, які по­передньо слід сполоснути гарячою водою. Окріп нали­вають спочатку не більш як на 1/3 об’єму чайника, а через 5 хв. настоювання доливають до верху.

Щоб чай краще настоювався, накривають чайник серветкою чи рушником.

Не можна чай кип’ятити або довго тримати на гаря­чій плиті. Від цього він втратить аромат, смак і тонізу­ючі властивості.

Чай слід заварювати невеликими порціями — чайну ложку на 2 склянки окропу.

І так, дорогі, милі кулінари, сьогодні, разом з проектом recept.hrapian.com ви навчилися готувати смачний рецепт "Чай". Даний рецепт приготування ідеально підійде під будь-яке свято.

Як самі бачите, приготувати рецепт "Чай" своїми руками до святкового столу не так складно, потрібно лише трохи терпіння і бажання. А головне в цій справі - порадувати коханих, рідних і просто друзів.

Поделиться в соц.сетях:

Добавить комментарий