Канапки, паста «Авантюрна»

Канапки, паста «Авантюрна»Потрібно: 150 г. бринзи; 50 г. сиру «Рокфор»; 50 г. сиру; баночка сардин в олії; 1 ч. л. масла; квашений огірок; 2 ст. л. дрібно посіченої зеленої цибулі; червона солодка паприка; тмин.

Приготування: Огірок обберіть і наріжте якомога дрібніше. Сардини розітріть з подрібненим «Рокфором» і сиром на гладку однорідну масу, доливаючи олії з сардин. Тріть далі й потрохи докидайте масло і бринзу. Наприкінці вимішайте масу з нарізаним огірком, зеленою цибулею і приправами. Ця паста найкраще підходить до тостів, нею також можна фарширувати помідори. У 100 г. – 200 ккал.

І так, дорогі, милі кулінари, сьогодні, разом з проектом recept.hrapian.com ви навчилися готувати смачний рецепт "Канапки, паста «Авантюрна»". Даний рецепт приготування ідеально підійде під будь-яке свято.

Як самі бачите, приготувати рецепт "Канапки, паста «Авантюрна»" своїми руками до святкового столу не так складно, потрібно лише трохи терпіння і бажання. А головне в цій справі - порадувати коханих, рідних і просто друзів.

Поделиться в соц.сетях:

Добавить комментарий