Кава

Натуральну каву готують із зерен тропічного кофей­ного дерева, які сушать, підсмажують і розмелюють. При заварюванні розмелених зерен кава набуває чорно-бурого кольору і містить у досить значній кількості кофеїн та кофеол — летюча ароматична олія, яка ут­ворюється при смаженні кофейних зерен.

Кава має тонізуючу властивість — усуває почуття втоми, підвищує працездатність, збуджує серцево-судин­ну діяльність.

Смак кави залежить від того, як ви підсмажили зер­на. Якщо на зернах виступило масло і вони стали бли­скучими, далі смажити не потрібно. Висипте їх на та­рілку, щоб охололи.

Розмелюють зерна перед тим, як готувати каву.

Дрібок солі, доданий перед заварюванням, надасть каві особливого присмаку та аромату.

Кава буде смачнішою, якщо наливати її у підігріті чашки.

Найкраще готувати натуральну каву в електрично­му кав’янику, а якщо його немає, то у невеликій посу­дині з кришкою.

Можна приготувати каву у термосі. У півлітровий термос всипають 2—3 ст. ложки меленої кави, трохи цукру, заливають окропом і закривають. За годину-дві матимете гарячу, запашну каву.

Корисні і кавові напої, які готують з продуктів рос­линного походження: ячменю, вівса, жолудів, сої. Вони не мають у своєму складі ні кофеїну, ні кофеолу.

Ці продукти підсмажують, внаслідок чого утворю­ються речовини, які надають каві відповідного присма­ку й аромату.

И так, дорогие, милые кулинары, сегодня, вместе с проектом recept.hrapian.com вы научились готовить вкусный рецепт "Кава". Данный рецепт приготовления идеально подойдет под любой праздник.

Как сами видите, приготовить рецепт "Кава" своими руками дома к праздничному столу не так сложно, нужно только немножко терпения и желания. А главное в этом деле - порадовать любимых, родных и просто друзей.

Поделиться в соц.сетях:

Добавить комментарий