Варення з рожі

Перетерті з цукром пелюстки дикої рожі є найкращою начинкою для різдвяних пампушків. Також його можна додавати до рогаликів чи перекладанців. Окрім того, варення з рожі помічне при хворобах горла і рота, адже має антисептичну дію і містить багато вітаміну С. Особливо варто давати солодке, смачне і натуральне варення маленьким дітям при стоматиті, ангіні, коли прорізаються зубки.

Наші бабусі із запашних пелюстків робили варення, наливки, мармуляди, сушили їх для чаю.

Необхідні продукти: 500 г. пелюсток дикої рожі; 250 г. цукру; 1 ч. л. лимонної кислоти.

Приготування: Пелюстки зібрати, перебрати, ножицями відтяти жовті кінчики. Невеликими порціями поступово класти до макітри і засипати кількома ложками цукру, вимішаного з лимонною кислотою. Далі розтирати макогоном на густу масу. Засипати наступну порцію пелюсток і цукру й знову розтирати доти, доки не матимемо однорідної маси. Зберігати у слоїчку під пластмасовою накривкою у холодильнику.

І так, дорогі, милі кулінари, сьогодні, разом з проектом recept.hrapian.com ви навчилися готувати смачний рецепт "Варення з рожі". Даний рецепт приготування ідеально підійде під будь-яке свято.

Як самі бачите, приготувати рецепт "Варення з рожі" своїми руками до святкового столу не так складно, потрібно лише трохи терпіння і бажання. А головне в цій справі - порадувати коханих, рідних і просто друзів.

Поделиться в соц.сетях:

Добавить комментарий