З чим і як подавати салати?

З чим і як подавати салатиСалати — симфонія смаків і барв.

З макаронів, рису, овочів, з рибою чи м’ясом, делікатні або пікантні —вони завжди матимуть поціновувачів, ними захоплюються гості на кожному вашому прийнятті. Достатньо дати волю фантазії, щоб створити власну композицію.

  • До овочевих салатів із сиром, яйцями, м’ясом, морепродуктами достатньо подавати лише хліб. До винятково овочевих композицій можна подавати канапки, копченості, шматочки копченого або запеченого м’яса, риби (наприклад, у грилю). А салати з макаронів, рису, квасолі настільки ситні, що до них не потрібно ніякі додатки.
  • Усі салати добре виглядають у кольорових мисочках і салатницях, часом – у полумисках зі скла, дерева, металу. Не забувайте збоку покласти спеціальні виделки і ложки для накладання. Бажано, щоб вони були зроблені з того самого матеріалу, що й посуд. Салати треба заправляти помірно, але на столі слід поставити сіль та перець.

І так, дорогі, милі кулінари, сьогодні, разом з проектом recept.hrapian.com ви навчилися готувати смачний рецепт "З чим і як подавати салати?". Даний рецепт приготування ідеально підійде під будь-яке свято.

Як самі бачите, приготувати рецепт "З чим і як подавати салати?" своїми руками до святкового столу не так складно, потрібно лише трохи терпіння і бажання. А головне в цій справі - порадувати коханих, рідних і просто друзів.

Поделиться в соц.сетях:

Добавить комментарий